V-Ray dla Rhino

v-ray-logo-rh-sk2

Cennik V-Ray

Nazwa Cena netto Cena brutto
V-Ray Next Workstation dla Rhino / Windows

wersja Workstation (1 render node)
licencja bezterminowa

2,451.00 zł 3,014.73 zł
V-Ray Next Workstation dla Rhino / Windows – aktualizacja z V-Ray 3

wersja Workstation (1 render node)

1,182.50 zł 1,454.48 zł
pakiet Rhino + V-Ray

spytaj o cenę z rabatem: kliknij lub napisz na info@lemondim.pl

V-Ray Next for SketchUp Workstation

wersja Workstation (1 render node)
licencja bezterminowa

2,451.00 zł 3,014.73 zł
V-Ray Next for SketchUp Workstation – aktualizacja z V-Ray 3 1,225.50 zł 1,507.37 zł
V-Ray Next Academic dla Rhino / Windows

licencja edukacyjna na 1 rok

326.80 zł 401.96 zł

Podstawowa wersja Workstation zawiera 1 render node. Oznacza to, że obliczanie renderingu odbywa się na komputerze, który ma zainstalowanego V-Ray’a. Aby rozszerzyć możliwość obliczania renderingu na inne komputery w sieci, konieczne są dodatkowe render nodes.

V-Ray Next posiada wyłącznie licencjonowanie online, nie używa się już klucza USB. Aby zaktualizować licencję V-Ray 3 do V-Ray Next należy najpierw przejść na licencjonowanie online w ramach wersji 3, jeśli nie zostało to wcześniej wykonane. Konieczne kroki opisane są na stronie: https://docs.chaosgroup.com/display/LICENSE/Transferring+Dongle+Licenses+Online

Nowe funkcje w V-Ray Next dla Rhino

Opis programu V-Ray dla Rhino

V-Ray firmy Chaos Group to jeden z najbardziej znanych i cenionych programów renderujących, pozwalający tworzyć wysoce fotorealistyczną grafikę.

V-Ray dla Rhino i SketchUp umożliwia zaawansowaną pracę z materiałami, oświetleniem (w tym GI – global illumination, V-Ray Sun and Sky) oraz tzw. kamerą (V-Ray Physical Camera).

Program posiada wyłącznie angielski interface.

Linki:

O Chaos Group

Chaos Group dostarcza innowacyjne rozwiązania do renderingu dla wielu branż. Już ponad dekadę flagoway program do renderingu – V-Ray® – wyznacza standardy szybkości, jakości, niezawodności i łatwości obsługi, i stał się silnikiem renderującym wybranym przez wiele uznanych, międzynarodowych studiów. Firma z dumą wspiera społeczność 3D przez wachlarz programów: V-Ray® for Autodesk® 3ds Max®, V-Ray® for Autodesk® Maya®, V-Ray® for Autodesk® Softimage®, V-Ray® for Rhino®, V-Ray® for SketchUp®, Phoenix FD™ for Autodesk® 3ds Max®, Phoenix FD™ for Autodesk® Maya® i Pdplayer™.


V-RayNajbliższe szkolenia


Kontakt

Siedziba

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa