szkolenia online

Do zdalnej pomocy technicznej, szkoleń on-line oraz prezentacji Rhino oraz innych naszych produktów używamy programu TeamViewer.

Jeśli chcesz dołączyć do spotkania (meetingu), szkolenia on-line lub prezentacji, poza pełną wersją programu TeamViewer, możesz skorzystać z naszego modułu QuickJoin, który nie wymaga instalacji: pobierz TeamViewer QuickJoin i wprowadź id meetingu, które ci podamy. Do twojego komputera powinny być podłączone głośniki i mikrofon lub słuchawki z mikrofonem.

Po połączeniu, panel ustawień TeamViewera znajduje się przy prawej krawędzi ekranu. Jeśli nie jest widoczny, kliknij na symbol z niebieskimi strzałkami (obrazek poniżej), aby go rozwinąć.

Upewnij się, że mikrofon i głośnik nie są wyciszone. Tak wygląda część panelu TeamViewera, gdy mikrofon i głośnik nie są wyciszone:

Tak wygląda część panelu TeamViewera, gdy mikrofon jest wyciszony (microphone muted):

Jeśli sesja ma być nagrywana (na co muszą się zgodzić wszyscy uczestnicy i prowadzący), możesz zezwolić na nagrywanie twojego dźwięku (aby było cię słychać na nagraniu) i ewentualnie video (jeśli używasz kamery w czasie szkolenia – ale zwykle jej nie używamy w czasie szkoleń). Przed nagraniem pojawi się okno jak poniżej; kliknij Allow, jeśli się zgadzasz na nagrywanie:

Nagrania szkoleń są objęte prawami autorskimi Lemondim i nie mogą być udostępnianie przez uczestników szkolenia osobom trzecim.


Najbliższe szkolenia


Kontakt

Siedziba

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa