szkolenia online

Do zdalnej pomocy technicznej, szkoleń on-line oraz prezentacji Rhino oraz innych naszych produktów używamy programu TeamViewer.

Jeśli chcesz dołączyć do spotkania (meetingu), szkolenia on-line lub prezentacji, poza pełną wersją programu TeamViewer, możesz skorzystać z naszego modułu QuickJoin, który nie wymaga instalacji: pobierz TeamViewer QuickJoin i wprowadź id meetingu, które ci podamy. Do twojego komputera powinny być podłączone głośniki i mikrofon lub słuchawki z mikrofonem.

Po połączeniu, panel ustawień TeamViewera znajduje się przy prawej krawędzi ekranu. Jeśli nie jest widoczny, kliknij na symbol z niebieskimi strzałkami (obrazek poniżej), aby go rozwinąć.

Upewnij się, że mikrofon i głośnik nie są wyciszone. Tak wygląda część panelu TeamViewera, gdy mikrofon i głośnik nie są wyciszone:

Tak wygląda część panelu TeamViewera, gdy mikrofon jest wyciszony (microphone muted):

Ewentualne nagrania szkoleń są objęte prawami autorskimi Lemondim i nie mogą być bez zgody Lemondim udostępnianie przez uczestników szkolenia osobom trzecim.

Rozwiązywanie problemów

macOS – dzielenie własnego ekranu

TeamViewer lub Zoom musi mieć przyznane uprawnienie w preferencjach systemu:

Skalowanie prezentowanego ekranu

Jeśli chcesz, żeby prezentowany ekran wyświetlał się jako skalowany, np. żeby powiększyć ekran na monitorze o rozdzielczości wyższej niż Full HD, odpowiednia opcja jest tutaj:


Najbliższe szkolenia


Kontakt

place

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa