Rhino 6 – wybór, zmiana lub dodanie języka


Opublikowano dnia 13/03/2018

W czasie instalacji Rhino 6, można wybrać języki po kliknięciu w koło zębate na pierwszym ekranie instalatora Rhino.

W Opcjach / Options – Wygląd / Appearance – Język użyty do wyświetlania / Language used for display możemy przełączyć język na jeden z zainstalowanych.

Jeśli chcesz dodać lub zmienić zainstalowane języki, należy zmodyfikować instalację Rhino. W Windows przejdź do Ustawień i funkcji / Apps and Features, znajdź Rhino 6, kliknij Modyfikuj / Modify, potem w oknie instalatora Rhino znowu Modyfikuj / Modify, a następnie Wybierz języki…/ Select languages… Zaznacz języki, które mają być zainstalowane w Rhino, kliknij Zamknij / Close, a następnie Instaluj teraz / Install now. Po instalacji, uruchom Rhino i wybierz odpowiedni język w opcjach.

Jeśli chcesz mieć możliwość uruchamiania Rhino po polsku lub po angielsku bez konieczności zmian opcji i restartowania programu, możesz zmodyfikować skrót do Rhino na pulpicie. Kliknij prawym przyciskiem na ikonkę skrótu, wybierz “Właściwości” i zakładkę “Skrót”. W polu “Element docelowy” dopisz na końcu spację oraz /language=1045 (to uruchomi Rhino po polsku) lub /language=1033 (to uruchomi Rhino po angielsku).


Najbliższe szkolenia


Kontakt

place

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa