Brazil

Wszechstronny, najwyższej jakości rendering dla najbardziej wymagających profesjonalnych grafików – teraz zintegrowany z Rhino

Nazwa Cena netto Cena brutto
Brazil 2.0 4,000.65 zł 4,920.80 zł

Film: wprowadzenie do Brazil (po angielsku) – działanie skylight oraz indirect (global) illumination, tworzenie i przypisywanie materiałów, rendering.

Opis programu Brazil

Brazil jest znanym programem wśród projektantów i artystów, którzy mają największe wymagania w stosunku do renderingu. Teraz nowa wersja Brazil, o numerze 2.0, stworzona dzięki współpracy firm McNeel (producenta Rhino) oraz Splutterfish, jest dodatkiem (plug-inem) do Rhino 4.0.

Brazil umożliwia wizualizację na różne sposoby – od wysokiej jakości fotorealistycznych obrazów, po rysunki z linii i ilustracje. Można również w jedej scenie łączyć wykorzystanie materiałów fotorealistycznych oraz rysunkowych, tzw. kreskówkowych (toon materials). Elastyczne ustawienia kamery pomagają w osiągnięci realistycznego efektu. Możemy korzystać m.in. z równomiernego oświetlenie global illumination oraz HDRI.

Brazil świetnie się sprawdza w renderingu produktów we wzornictwie przemysłowym, renderingu biżuterii (plug-in do Rhino polecany przez producenta RhinoGold) oraz wizualizacjach architektonicznych – zarówno wymagających wnętrz, jak i wizualiazacji budynków widzianych z zewnątrz.

Brazil 2.0 posiada wyłącznie angielski interface. Jest dodatkiem do Rhino 4.0, działa wewnątrz Rhino. Dlatego wymagana jest wcześniejsza instalacja Rhino 4.0.

Wersję demonstracyjną Brazil dla Rhino, która ma pełną funkcjonalność przez 15 dni, można pobrać ze strony: http://brazil.rhino3d.com/page/evaluation-download.

przykład Brazil

powrót na górę strony


Najbliższe szkolenia


Kontakt

place

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa