Rhino 6 – co nowego

» kup Rhino
» terminy szkoleń z Rhino
» instalowanie Rhino

Dostępna jest już nowa wersja Rhino dla Windows, a niebawem ukaże się także Rhino 6 dla Mac OS. Teraz jest to już jedna wspólna licencja, czyli nabycie pełnej licencji lub aktualizacji do Rhino 6 będzie umożliwiało używanie także wersji Rhino 6 dla Mac OS (gdy ta się ukaże). Rhino 6 jest tylko 64-bitowe i obsługuje ładne wyświetlanie na ekranach o ultra-wysokiej rozdzielczości. Poniżej główne nowości w Rhino 6.

Grasshopper

Skończył się długi okres wersji beta i Grasshopper, najpiękniejszy język programowania świata, jest teraz wbudowaną częścią Rhino. Używany w wielu z najbardziej ambitnych projektów ostatnich lat, Grasshopper, podobnie jak Rhino, stał się wiarygodną platformą programistyczną. Grasshopper zapewnia solidne podstawy dla wielu niesamowitych komponentów innych producentów, od analizy środowiska do sterowania robotycznego.

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Prezentacje

Prezentacja jest kluczowa – podczas prawie każdej fazy projektowania musisz się komunikować, otrzymywać opinie od klientów, współpracowników lub większego grona odbiorców. Ulepszyliśmy Rhino, aby pomóc lepiej prezentować swoją pracę: czy to na zasadzie „szybko i na brudno”, czy „na połysk w wysokiej rozdzielczości”. Dzięki istotnym zmianom w wyświetlaniu, renderowaniu, materiałach lub zwykłym przechwytywaniu rzutni, teraz jest łatwiej i szybciej prezentować, dyskutować i podejmować decyzje.

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Wyświetlanie

Nowy pipeline wyświetlania Rhino jest szybszy, bardziej stabilny i pozwala na wykorzystanie funkcji nowoczesnego sprzętu graficznego, takie jak shadery czułe na GPU i optymalizacja pamięci. Dzięki temu nawet duże modele wyświetlane są stabilniej i ładniej. W niektórych przypadkach prędkość wyświetlania może być szybsza nawet o 300%.

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Dokumentacja

Modelowanie to tylko jedna część procesu projektowania; często musisz także pokazać, jak wykonać to, co jest na ekranie. Poprawiliśmy wiele elementów procesu wykonywania dokumentacji, od całkowicie przerobionego interfejsu stylu adnotacji po lepsze wsparcie DWG i RichText. W Rhino 6 łatwiej jest przekazać dokładnie i wyraźnie co i jak swojego projektu.

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Licencjonowanie i administrowanie

Ciężko pracowaliśmy, aby Rhino 6 było łatwiejsze w instalacji, licencjonowaniu, i konfigurowaniu. Jest świetna nowa opcja licencjonowania Rhino za pomocą Cloud Zoo (i Konta Rhino / Rhino Account). Sprawdź także nowe wymagania systemowe.

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Make2D / Rysunek2D

Make2D (Rysunek2D) został całkowicie przepisany, aby zapewnić szybsze, lepsze, czystsze, bardziej konfigurowalne rezultaty.

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Korekty Rhino

W Rhino 6 naprawiliśmy setki drobnych błędów i połączyliśmy oddzielne, choć podobne, funkcje w pojedyncze polecenia, dzięki czemu Rhino jest jeszcze bardziej sensowne…

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Platforma programowania

Rhino to więcej niż program do modelowania 3D. Z bogatym ekosystemem wtyczek i otwartym zestawem narzędzi programistycznych, Rhino staje się platformą rozwoju dla tych, którzy chcą przenieść projektowanie w kolejny wymiar. Rhino 6 przynosi znaczne ulepszenia do bezpłatnych pakietów SDK, poprawki API, lepszą dokumentację oraz większy dostęp do poleceń Rhino z Grasshopper.

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Serengeti

Stale ulepszamy Rhino. Użytkownicy Rhino 6 mają dostęp do społeczności Serengeti i naszych wersji Work-In-Progress (WIP). To właśnie w wersjach WIP rozwijamy przyszłe funkcje, takie jak obsługa SubD, Grasshopper 2, nowy silnik renderujący w czasie rzeczywistym i wiele innych.

Więcej szczegółów…

Kup Rhino 6 dla Windows…

Nowe polecenia w Rhino 6

Lista nowych poleceń w Rhino 6 znajduje się w pomocy programu, dostępnej także na tej stronie (tylko w języku angielskim).


Najbliższe szkolenia


Kontakt

Siedziba

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa