Grasshopper

generatywne i parametryczne modelowanie w Rhino

Grasshopper to bezpłatny dodatek do Rhino (dawniej nazywany “Explicit History”), stale rozwijany przez producenta Rhino, który umożliwia graficzne programowanie przez algorytmy wewnątrz Rhino, bez konieczności znajomości języków programowania, jak np. RhinoScript.

Grasshopper pozwala na sparametryzowanie projektów oraz uzyskiwanie nowych swobodnych kształtów przez budowanie powiązań pomiędzy różnymi obiektami geometrycznymi, ich przekształceniami oraz funkcjami.

Grasshopper jest bardzo dobrze zintegrowany z Rhino, w łatwy sposób wygenerowane kształty można zamienić w geometrię Rhino. Plug-in posiada wyłącznie angielski interfejs. Grasshoppera można pobrać z głównej strony projektu: www.grasshopper3d.com (najnowszą wersję pobierzesz tutaj).

Poza szkoleniami, nasza firma zajmuje się także przygotowywaniem definicji w Grasshopperze, dla usprawnienia procesów produkcji w różnych branżach przemysłu.

Zapraszamy na kursy Grasshoppera:

Nazwa Data Cena Cena <26
Grasshopper I

2 dni, godz. 9-16:30, Warszawa

13 - 14.02.2018
13 - 14.03.2018
1,832.70 zł
1490 zł netto
-

W szkoleniu biorą udział minimum dwie, a maksymalnie cztery osoby. Każdy uczestnik ma do dyspozycji nasz komputer. Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Rhino 3d.

W każdym przypadku wysyłamy potwierdzenie zgłoszenia na szkolenie. Odwołanie udziału w szkoleniu na 7 dni przed rozpoczęciem uprawnia do uzyskania zwrotu całej wpłaconej kwoty. Odwołanie w późniejszym terminie uprawnia do uczestniczenia w szkoleniu w innym terminie.


↑ ↓ przykładowe definicje z naszego kursu Grasshoppera

Grasshopper – porównanie powierzchni from Literka on Vimeo.

Grasshopper-ImageSampler-Literka from Literka on Vimeo.

Rhino i Grasshopper


Najbliższe szkolenia


Kontakt

Siedziba

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa