Druk 3d w wosku

Solidscape – ultraprecyzyjny druk 3D w wosku na cele jubilerskie i inne odlewnicze

» obejrzyj aktualne prace na facebook.com/lemondim
» zobacz także: usługi skanowania laserowego do druku 3D i pomiarów 3D
» prześlij plik do wyceny (nie zapomnij o podaniu gabarytów)

Technologia: Solidscape S350/3Z, grubość warstw od 0,006 do 0,076 mm (standardowo stosujemy grubość 0,025 mm), powstaje bardzo precyzyjny model woskowy o bardzo dobrym wykończeniu powierzchni. Temperatura topnienia wosku to ok. 100 stopni. Model jest delikatny. Materiał nadaje się najlepiej do odlewania metodą wosku traconego – odlewa się bardzo dobrze w standardowych warunkach, co jest znaczną przewagą technologii Solidscape nad innymi technologiami druku 3D pod odlew. Z wosków można również tworzyć formy gumowe na zimno.

Na naszych maszynach Solidscape można stosować warstwy od 0,006 do 0,076 mm, w krokach po 0,006 mm. Cena druku 3d jest odwrotnie proporcjonalna do grubości warstwy – czyli np. wydruk z grubością warstw 0,013 mm jest dwa razy droższy niż z warstwami 0,025 mm.

Wszystkie wydruki pakujemy starannie w plastikowe pudełka wypełnione watą, które następnie umieszczane są w kartonowych pudełkach z wypełnieniem. Od lat nie zdarzyło się uszkodzenia wydruków w czasie wysyłki. Korzystamy z usług firmy kurierskiej UPS.

Poza drukiem 3d, wykonujemy również usługi modelowania 3d, czyli przygotowania odpowiedniego projektu i pliku do wykonania na drukarce 3d.

Gwarantujemy poufność wszystkich przesyłanych do nas modeli.

Na naszym profilu na facebooku publikujemy niektóre wydruki woskowe na naszych drukarek Solidscape:

Solidscape S390
Pierwsza drukarka Solidscape S390 już w Polsce – najszybsza w rodzinie Solidscape, do precyzyjnego druku dla rynku jubilerskiego (warstwy 0,025 mm i grubsze). W komplecie podstawa z pochłaniaczem pyłu (dust collector) i stabilizatorem napięcia.
#Solidscape
See MoreSee Less

Andrew Litwicki Ile Panie?

16 hours ago

1 Reply

Avatar

Comment on Facebook

Spotkanie drukarek Solidscape (Solidscape printers’ meeting) na naszym stoisku na targach Amberif w Gdańsku.
#Solidscape
See MoreSee Less

A ja musiałem być w szpitalu :(

1 month ago

Avatar

Comment on Facebook

Lemondim udostępnił(a) zdjęcie użytkownika Solidscape. See MoreSee Less

The new Solidscape S300 Series High Precision 3D Printer gathers interest in Poland this week at our partner Lemondim’s booth D102 at Amberif International Fair of Amber, Jewellery and Gemstones.
#J…

Galeria modeli z Solidscape:


Najbliższe szkolenia


Kontakt

Siedziba

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa